Tarmo Riit
Koolitused
Tarmo Riit

Turunduse automatiseerimine SALESmango platvormi põhjal

Pakume eelnevate kokkuleppe alusel  turunduse automatiseerimise koolitusi SALESmanago platvormi baasil.


Turunduse automatiseerimine ei asenda inimeste vahelist vahetut suhtlemist ja traditsioonilisi turunduskanaleid, kuid vabastab turundustöötajaid rutiinsetest protsessides, tagab järjepidevuse ja võimekuse kommunikeerida turundussõnumeid kasvavale potentsiaalsele klientuurile, suurendab tõenöosust muuta potentsiaalsed kliendid ostuklientideks ning suurendab müügiettevõtete tulemuslikkust.


Algselt keskendunud e-turunduse ( meiliturundus ) automatiseerimisele koondab turunduse automatiseerimine nüüdseks endasse laia automatiseerimis- ja analüüsivahendite kasutamist internetiturunduses.


Turunduse automatiseerimine tähendab tarkvara, mis automatiseerib teie jaoks teie turundus-protsesse. Tarkvara on loodud selleks, et aidata teil turundusülesandeid sujuvamal ja tõhusamal viisil tähtsuse järjekorda seada ja neid täita. See vabastab osa teie ajast, kahjustamata samas teie loodava turundusürituse sisu autentsust.


Tarkvara kasutab jälgimiskoode sotsiaalmeedias, e-kirjades ja veebisaitidel jne, selleks et jälgida tootest või teenusest huvitatud inimeste käitumist ja hinnata nende huvide suundi. Mitme lingi analüüsi abil saab seejärel üldistada ostja käitumist. See võimaldab täpsemalt määratleda sihtrühma ja töötada välja tarbijate huve arvestava reklaamiprogrammi.


See võimaldab ettevõtetel tõhusamalt ja tulemuslikumalt jõuda eesmärgiks seatud klientideni, kes näitavad oma veebitegevuste kaudu, et on huvitatud teabest ja / või toote ostmisest.


Turunduse automatiseerimise lahendus koosneb järgmistest 4 funktsioonist: müügikampaaniate haldus, müügivõimaluste loomine, potentsiaalsete klientide haldamine ning andmete töötlus ja analüüs. Turunduse automatiseerimise lahendustes võib eristada turundusprotsesside automatiseerimise lahendusi, kliendisuhete haldust, digitaalsete varade haldust ja meiliturunduse tarkvara. Turunduse automatiseerimise lahendused teenindavad väikese ja keskmise suurusega ärisegmente ja ka suurettevõtluse segmenti. Turunduse automatiseerimise lahendus on globaalne tehnoloogia.


SALESmanago on teel Euroopa turunduse automatiseerimise tippu.


SALESmanago turundusautomaatika platvorm aitab peaaegu 2000 ettevõtet 40 riigist.


Koolituse tingimused

Programm Turunduse automatiseerimine SALESmango platvormi põhjal

Koolitus: Tarmo Riit Turunduse automatiseerimine SALESmango platvormi põhjal
Hind: 79 € (ei sisalda käibemaksu) Tallinnas, Öpiku maja, Valukoja 8 või kokkuleppel kliendi juures
Koht ja kuupäev: Toimumisaeg kokkuleppel,Tallinn, Öpiku hause , Valukoja 8 või kliendi juures
Arveldusandmed:

* - Kohustuslikud väljad

Turunduse automatiseerimine professionaalidele
Registreerige kohe 30 päevaseks tasuta testimiseks!

* - Kohustuslikud väljad

Sellel registreerimisnupul klikkides kinnitate, et olete tutvunud isikuandmete töötlemise teabega ja nõustute tingimustega

Kontakt

Registreerige kohe koolitusele!

* - Kohustuslikud väljad

Jätka Tarmoga
Turunduse automatiseerimine 30 PÄEVA TASUTA TESTIMIST