B2B
Koolitused
B2B

Professionaaliks ärilt-ärile müügis

Pakume ärilt-ärile suunatud müügistrateegia ja müügitiimi rajamise koolitusi. See müügioskuste koolitus arendab osalejate oskusi, käitumismustreid ja enesekindlust, et nad suudaksid müüa klientide vajadustest lähtudes ja luua pikaajalisi suhteid. Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele teadmisi, mis võimaldavad neil müügitöös enesekindlalt nõuandvat ja lahendustepõhist lähenemisviisi rakendada.


Selleks vajavad müügitöötajad mitmesuguseid uusi oskusi ja ressursse, muuhulgas põhjalikumaid teadmisi, paremat oskuste taset, suuremat loomingulisust klientidele uute perspektiivide ja ideede pakkumiseks, paremad müügitööriistad ja mis kõige tähtsam: pühendunud müügijuhtkond ja coaching.


Uus rõhuasetus on siin müügiprotsessil, kuid kui oluline ja väärtuslik nõuandev müügiprotsess ka poleks, sõltub edu saavutamine müügijuhtkonna võimekusest ja pühendumusest ning müügipersonalist.


Kui olete B2B ettevõte või mis tahes kompleksset lahendust müüv ettevõte, ei ole välise müügimeeskonna isiklikule lähenemisele võrdset.


Lõppude lõpuks: mitu müügimeili te iga päev lugemata jätate? Kas võtate iga sissetuleva telefonikõne vastu, või kas kuulate helistajaid tähelepanelikult? Väline müügimeeskond suudab inimestega rohkem suhelda ja klientidega tugevaid suhteid luua. Tõtt-öelda nõustub 95% inimestest väitega, et näost näkku kohtumised on pikaajaliste ärisuhete jaoks asendamatud. Teie väline müügimeeskond võib olla teie suurim kulu või siis suurim tuluallikas.


Praktilise müügi alal edu saavutamiseks peab teil olema:

 • Võimekus ja tahe müüa
 • Suurepärased suhtlus- ja esitlemisoskused
 • Tugev ärialane teadlikkus
 • Enesekindel ja otsustav käitumine
 • Püsivus ja võime keeldumist taluda
 • Kõrge enesemotivatsioon ja innukus
 • Võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
 • Võime konkurentsiolukorras edukalt tegutseda
 • Võõrkeele hea valdamine võib samuti kasuks tulla

 


 

 

 

 

   Koolitus: Tarmo Riit., Professionaaliks ärilt-ärile müügis , Eesti keeles
   Hind: 109 € (ei sisalda käibemaksu)
   Koht ja kuupäev: 12.12.2019, 10:00 - 16:00, SA Tallinna Teaduspark Tehnopol
   Arveldusandmed:

   * - Kohustuslikud väljad

   Kontakt

   Registreerige kohe koolitusele!

   * - Kohustuslikud väljad

   Jätka Tarmoga
   Turunduse automatiseerimine 30 PÄEVA TASUTA TESTIMIST