Tarmo Riit
Teenused
Tarmo Riit

Turunduse automatiseerimine

Meie turunduse automatiseerimise platvorm annab teile võimaluse tõhusamalt reklaamida oma tooteid ja teenuseid mitmete veebi-kanalite kaudu ( e-post, sotsiaalmeedia, veebisaidid jne) ja automatiseerida korduvaid toiminguid. Selle käepärase tööriista abil on võimalik automatiseerida palju käsitsi tehtavaid protsesse ning jõuda laiema potentsiaalse klientuurini.


Turunduse automatiseerimine tähendab tarkvara, mis automatiseerib teie jaoks teie turundus-protsesse. Tarkvara on loodud selleks, et aidata teil turundusülesandeid sujuvamal ja tõhusamal viisil tähtsuse järjekorda seada ja neid täita. See vabastab osa teie ajast, kahjustamata samas teie loodava turundusürituse sisu autentsust.


Tarkvara kasutab jälgimiskoode sotsiaalmeedias, e-kirjades ja veebisaitidel jne, selleks et jälgida tootest või teenusest huvitatud inimeste käitumist ja hinnata nende huvide suundi. Mitme lingi analüüsi abil saab seejärel üldistada ostja käitumist. See võimaldab täpsemalt määratleda sihtrühma ja töötada välja tarbijate huve arvestava reklaamiprogrammi.


See võimaldab ettevõtetel tõhusamalt ja tulemuslikumalt jõuda eesmärgiks seatud klientideni, kes näitavad oma veebitegevuste kaudu, et on huvitatud teabest ja / või toote ostmisest.


Turunduse automatiseerimine keskendub mõtteliselt potentsiaalse klientuuri liigutamisele turunduslehtri ülaosast, läbi müügi jaoks valmis klientuuri loomisprotsessi, lehtri allossa, mille käigus on toimunud nende teisendamine tegelikeks ostuklientideks. See protsess on olnud edukas mitmetel turgudel. Turunduse automatiseerimine on suunatud ja informatiivne reklaamikäsitlus ning see ei sarnane „kõval-survestamisel“ põhinevale müügi lähenemisviisile. Kliendid saavutavad protsessi käigus tunde, et nad soovivad enda otsuse põhjal teie ettevõttest osta!


Turunduse automatiseerimine on ainult üks osa turundusest, kindlasti tuleb kasutada ka traditsioonilisemaid turundusvahendeid; sealhulgas otsest suhtlust, “offline” kliendiüritusi jne.


Pakume SALESmanago turunduse automatiseerimise platvormi, kus leiate ka võimaluse automatiseeritud platvormi kasutamiseks 30-päevase tasuta testiperioodi vältel. Pakume ka stardikonsultatsioone ja kliendituge testiperioodil ajal ning pärast seda.


SALESmanago on teel Euroopa turunduse automatiseerimise tippu.


SALESmanago turundusautomaatika platvorm aitab peaaegu 2000 ettevõtet 40 riigist.


Loodame, et saame ka teid aidata!


Turunduse automatiseerimine professionaalidele
Registreerige kohe 30 päevaseks tasuta testimiseks!

* - Kohustuslikud väljad

Sellel registreerimisnupul klikkides kinnitate, et olete tutvunud isikuandmete töötlemise teabega ja nõustute tingimustega

Kontakt

Turunduse automatiseerimine professionaalidele Registreerige kohe 30 päevaseks tasuta testimiseks!

* - Kohustuslikud väljad

Jätka Tarmoga
Turunduse automatiseerimine 30 PÄEVA TASUTA TESTIMIST