Tarmo Riit
Juhtide- ja müügimeeskondade koolitusprogrammid
Tarmo Riit

Koolituse soovitused

17.11.2022

Evelyn Palmiste, nõustava müügijuhtimiskoolituse 15.11- 16.11.2022  läbinu:

Osalesin "Nõustav müügikoolitus, B2B Müügijuhtimise parimad praktikad kõrgtasemel müügimeeskonna loomiseks. B2B Müügijuhtimise kuldreeglid". Jäin koolitusega väga rahule!


Kaks koolituspäeva olid väga infomahukad, seda kõige paremas mõttes: koolitus oli laiahaardeline, kus oli välja toodud oluliseim nii turundus-, müügi- kui ka tegevjuhtimise teoorias (teooria, mis annab reaalset tulemust praktikas) ning erinevad näited praktikas (mis toimib hästi, mis ei toimi nii hästi), unustamata ka abipersonali rolli olulisust ettevõttes. Sain väga palju häid ja vajalikke praktilisi teadmisi müügijuhtimisest kui ka tegevjuhtimisest. Lisaks sain personaalselt väga häid nippe, ideid, soovitusi ja arvamusi mida/kuidas paremini teha oma ettevõttes - andis juurde julgust ja enesekindlust edasiseks tegutsemiseks!


 

Rene Mets, 2019 a kogemuskoolituse läbinu:

Soovitan Tarmot koolitajana. Tema rahvusvaheline kogemus nii müügis kui juhtimises annab tugeva stardiplatvormi algajale ning lisab uut hoogu juba oma-ala-profile

 

 

Robert Arike, 2019 a kogemuskoolituse läbinu:

Osalesin alustaval B2B koolitusel, ja jäin väga rahule. Esiteks - väikese arvu osalejate tõttu tekkis pigem grupi vestlus ning sain vastused kõigile oma küsimustele. Teiseks sain palju inspiratsiooni. Tarmo Riit on korraliku pagasiga ning omad väga häid teadmisi antud vallas.

 

 

Heli- Liis Lilienberg, 2019 a kogemuskoolituse läbinu:

Koolitus meeldis väga! Viis tundi möödus liigagi kiiresti. Eriti meelt mööda oli koolituse individuaalne lähenemine, sain jooksvalt vastused kõikidele tekkinud küsimustele. Oleks kindlasti põnev teemadesse veelgi süveneda, mängida läbi mõningaid praktilisi case study'sid pikema koolitustsükli jooksul. Kuna koolitajal on tugev praktiline kogemus, saab koolituse käigus B2B müügist sisuka ülevaate ning vastamata ei jää ükski küsimus. Sain koolitusest positiivse tõuke edasiseks müügitöö karjääriks.

 

 
Kontakt

Registreerige kohe tasuta konsultatsioonile!

* - Kohustuslikud väljad

Lugege meist lähemalt
B2B nõustamisest