Tarmo Riit
ÜLEVAADE ETTEVÕTETE MÜÜGIVÕIMEKUSE NÕUSTAMISTEENUSTEST
Tarmo Riit

ÜLEVAADE ETTEVÕTETE MÜÜGIVÕIMEKUSE NÕUSTAMISTEENUSTEST

07.09.2023

Minu nõustamisteenused on küll erinevad, kuid kõik nad on seotud B2B ettevõtete müügivõimekuse säilitamise ja suurendamisega.

MÜÜGI TÄIELIK ÜMBERKUJUNDAMINE nõustamine

MÜÜGI TÄIELIK ÜMBERKUJUNDAMINE on minu teenustepaketi unikaalne teenus ja sobib ettevõtetele, kes läbivad erakordseid muutusi: uue ettevõtte integreerimine olemasolevaga, põhimõtteliselt uue strateegia rakendamine, täielik ettevõtte ümberkujundamine, uue ettevõtte omandamine  ja selle käivitamine eksporditurul jne. ning kes soovivad muutva ümberkujunduse teostada võimalikult kiiresti ja efektiivselt, vältides või minimiseerides  turuosa - ja kogenud müügipersonali kaotusi.

Ja kes soovivad kindlustada ettevõtte jätkuva konkurentsivõime vaatamata põhjapanevatele muudatustele.

MÜÜGI RESTART nõustamine

 

MÜÜGI RESTART on minu teenustepaketi põhiteenus ja sobib ettevõtetele, kes soovivad oma senise müügitegevuse kohta terviklikku, objektiivset ja ausat hinnangut, säilitada hästitoimivad tegevused ning saada sõltumatuid, konkreetseid soovitusi, et viia müük järgmisele tasemele ja kindlustada ettevõtte jätkuv konkurentsivõime.

Rohkem sellest nõustamisteenusest


 

STRUKTUURI, ROLLIDE, PROTSESSI RESTART nõustamine


Tutvuge, kuidas STRUKTUURI, ROLLIDE, PROTSESSI RESTART nõustamisteenus on seotud meie teiste müügialaste nõustamisteenustega.

Moodul STRUKTUURI, ROLLIDE, PROTSESSI RESTART on osa minu teenustest ja sobib ettevõtetele

A. Kes on juba kasutanud minu MÜÜGI RESTART teenust ning on otsustanud minna süvitsi ning saada detailne lahendus just müügiga seotud struktuuri, protsessi, rollide uuendamise osas.

B. Kes on kindlad, et just mooduli STRUKTUURI, ROLLIDE, PROTSESSI RESTART eraldi tellimine võimaldab lahendada ettevõtte müügiga seotud kitsaskohad.

Rohkem sellest nõustamisteenusest


 

MÜÜGIVÕIMEKUSE SÄILITAMINE TURULANGUSE- PERIOODIL nõustamine

 

MÜÜGIVÕIMEKUSE SÄILITAMINE TURULANGUSE- PERIOODIL on minu eraldi konsultatsiooniteenuse soodne moodul ja sobib ettevõtetele, kes soovivad kuluefektiivselt saada oma senise müügitegevuse kohta kogemustel põhinevat hinnangut ning muutmisettepanekuid ning kes on nõus enda kanda võtma senise müügitegevuse kohta materjalide kogumise ning esitluse ettevalmistamise. Teenus tugineb ainult kliendipoolselt edastatavate lähtematerjalide (esitlus) analüüsil.

Rohkem sellest nõustamisteenusest


 

Kontakt

Registreerige kohe tasuta konsultatsioonile!

* - Kohustuslikud väljad

Lugege meist lähemalt
B2B nõustamisest