Tarmo Riit
Teenused
Tarmo Riit

Juhtkonna & juhtimisnõustamine

 

Juhtkonna & juhtimisnõustamine

 

Meie ettevõte pakub lahendusi tippjuhtimise ja juhtimise korraldamisega seotud probleemide lahendamiseks. Meie B2B teenused aitavad ettevõtetel paremini kaasata ja juhtida töötajaid ning saavutada oma eesmärke. Tutvu meie teenuste ja lahendustega lähemalt siin.

Seda selleks et aidata juhtidel parandada oma tulemuslikkust ja seega ka meeskondade ja organisatsioonide tulemuslikkust.

Me kasutame selleks oma pikaaegset juhtimiskogemust rahvusvahelise ettevõtte tütarettevõtetes ja meie erinevat tüüpi äriteadmisi.

Miks kasutada meie juhtimisnõustamist? Ettevõtte juhtimisega kaasneb palju väljakutseid ja kohustusi ning see nõuab meelekindlust, julgust ja vastupidavust.

Head juhid teavad, et neil pole alati kõiki vastuseid erinevatele juhtimisprobleemidele, mistõttu nad kaasavad juhtimiskonsultante, et säästa aega ja vältida kulukaid vigu.

Paljud ettevõtete juhid on olnud liiga sügavalt ja pikaaegselt oma organisatsioonidele keskendunud.

Neil on raskusi värske ja objektiivse vaatenurga kujundamisega.

Palgates meid ettevõttevälise eksperdina, teete koostööd kellegagi, kes suudab pakkuda eelarvamustevaba vaadet olukorrale.

Meile meeldib analüüsida ettevõtte juhtimist, ettevõttesiseseid erinevaid juhtimisega seotud toiminguid, töötajate jõudluse optimeerimist. Naudime koostööd juhtidega, analüüsi ja lahenduste leidmist.
 

 

 

 


 

 

 

 

 

Kontakt

Leppige kokku tasuta esmakonsultatsioon ettevõtte juhtkonna & juhtimisnõustamise täpsustamiseks

* - Kohustuslikud väljad

Lugege meist lähemalt
B2B nõustamisest